Сантехнік

Сантехнічні послуги
Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Послуги сантехніка в місті  Львів

 

Невід'ємною складовою будь-якого ремонту є послуги сантехніка. Перед тим як вибрати фахівця, звернутися в ту чи іншу фірму необхідно розуміти спектр робіт, розібратися в чому полягатиме майбутня робота.

Співробітники Майстер-Львів готові виконати якісно і швидко сантехнічні роботи будь-якої складності. Це стосується будь-яких питань водозабезпечення квартири або приватного будинку, підключення або ремонту опалення, а також заміна, ремонт, облаштування всіх видів сантехніки.

 

Які роботи по установці сантехніки надає Майстер-Львів

 

Всі елементи санвузла повинні бути встановлені, підключені до комунікацій і налагоджені без технологічних порушень. Для правильного монтажу деяких пристроїв необхідне створення додаткових умов: висвердлювання отворів, спорудження цегляних підстав, кріплення кронштейнів. Наші майстри професійно і швидко працюють з такими видами сантехніки:

 • Ванни чавунні, акрилові, металеві, гідромасажні. Створення цегляної основи, монтаж декоративної панелі. При необхідності - заміна труб, підбір сифона і гофри;
 • Душові кабіни, піддони для душу, гідромасажні бокси. Підготовка підстави, його облицювання, збірка дверцята і стінок, для певних моделей - підключення електрики;
 • Раковини та мийки. Закріплення «ноги» або «тюльпана», який закриває сифон, збірка раковини з тумбочкою, створення отвори під мийку в кухонній стільниці, герметизація стиків;
 • Змішувачі. Установка на стіні і раковині, врізка змішувача в мийку, плитку, стільницю;
 • Проточні фільтри для питної води. Підключення, врізка крана;
 • Унітази. Регулювання системи зливу, монтаж інсталяції і кнопки в стіні;
 • Біде і пісуари.
Сантехнік у Львові

Для проведення будь сантехнічних робіт слід викликати сантехніка?

 

Справність і ефективність водопроводу, каналізації, опалення в будинку - запорука комфортного існування. Порушення однієї з цих систем або вихід з ладу сантехнічного обладнання серйозно ускладнює життя. Усунення аварійних ситуацій, монтаж і демонтаж сантехніки, прокладка труб, ремонт системи опалення - ось далеко не повний список робіт, для виконання яких варто викликати сантехніка. Наші послуги:

 

 • Прочищення засмічень, усунення протікань;
 • Дрібний ремонт: налагодження, заміна зливного механізму, заміна прокладок і лійки змішувачів;
 • Розводка водопровідних і каналізаційних труб, приєднання, врізання;
 • Заміна старих труб і стояків;
 • Установка і заміна лічильників води;
 • Монтаж, перенесення, заміна радіаторів і рушникосушок, ліквідація повітряних пробок, підведення труб системи опалення.

 

Виклик сантехніка у Львові

 

Спектр послуг не закінчується на одному лише вирішенні якогось певного питання або ремонті тієї чи іншої деталі. Спектр послуг набагато вище, ніж можна уявити:

 • Рішення поставленої проблеми, будь то монтаж, обслуговування, ремонт тощо. Щоб проблема була вирішена швидко і якісно, ​​про неї потрібно повідомити в усіх відомих деталях, і тоді майстер зможе взяти все необхідне обладнання, як ремонтне, так і для діагностик. В особливо серйозних випадках може знадобиться транспортування техніки в сервіс, але все ж більшість проблем і поломок вирішується на місці та за короткий час.

 • У ситуаціях, коли у вас виникли питання або непорозуміння, завжди можна розраховувати на якісну і детальну консультацію від найкращих фахівців Львову, які мають величезний досвід в цій сфері. Щоб самим не ламати голову над тим чи іншим питанням, краще звернутися за допомогою до людей, які вже знають всі відповіді на ваші питання.


І це не все, що можна отримати при виклику якісних майстрів. Для індивідуального розгляду проблеми зв'язуйтеся з фахівцями. Не витрачайте свій час і сили, нехай за вас всю роботу зроблять знаючі люди.

Сантехнік Львов

Сантехнік у Львові

 

Наша головна мета - вирішувати поставлені завдання швидко і якісно. Ми враховуємо інтереси нашого клієнта, тому майстер завжди знаходить оптимальний варіант рішення.

Ми проведемо монтаж і демонтаж всіх видів сантехнічного обладнання та побутової техніки, усунемо поломки, попередимо аварійні ситуації.

Здійснюючи виклик в Майстер-Львів, можна бути впевненим, що до Вас приїде кваліфікований фахівець, акуратно і професійно впорається із завданням. Підтвердження цьому - численні позитивні відгуки клієнтів.

Послуги надаються досить швидко, в день, коли надійшла заявка. Ціни на сантехнічні послуги по посиланню. Ми працюємо без перерв і вихідних в зручний для Вас час.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів