Ремонт газових котлів у Львові
Ремонт газового котла - це комплекс робіт, що дозволяють підтримувати котельне обладнання в робочому стані і ліквідувати всі можливі поломки і перебої, що утворюються в ході експлуатації.
Технологічно, ремонт будь-якого газового обладнання - трудомістка і серйозна процедура, нерідко передбачає перевірку всієї системи опалення. До того як до нього приступати, потрібно оцінити розміри і складність майбутніх робіт.
Ми виконаємо повний спектр ремонтних робіт по газовим котлам, в тому числі обслуговування і профілактика, будь-якої складності в Львові та Львівській області.
Чистка, регулювання і діагностика котла навіть 1 раз в рік дозволяє уникнути дорогого ремонту системи опалення. Зазвичай такі роботи проводяться в зимовий час, коли непотрібним чинником стає не тільки відсутність гарячої води, а й можливість промерзання системи, що тягнуть надзвичайно прикрі наслідки.
Типові поломки газових котлів
Проблеми на початку роботи (не світиться або занадто швидко гасне вогонь). Причинами можуть стати порушення тяги (слабкий або сильний потік повітря), перепади напруги в мережі, несправності датчика тяги, розпалу й запальника, неправильне підключення фази і нуля.
Котел коптить. Гар йде при включенні розпалювання. Причина - мала концентрація повітря в паливі, газ при цьому згоряє швидко.
Нестабільне полум'я, відрив «язика» від форсунок. Виникає при деформації форсунок, поломки датчика тиску, газового клапана, критичних перепадів тиску в магістралі.
Загасання котла в жарку погоду. Підстави цього - різниця температур повітря в шахті димоходу і на вулиці, поломка датчика тяги.
Відсутність нагріву теплоносія для опалення та подачі гарячої води. Причини: засмічення теплообмінника накипом, блокування насоса, несправність датчиків тепла, текти.

Гучна робота котла, свист, тріск. Причина - велике скупчення накипу в радіаторі. При перегрів і кипінні чути шум.
Швидка зношуваність деталей. Трапляється при частому тактованія (включення-відключення автоматики).
Це найбільш часті види поломок газових котлів. Причин несправностей дуже багато. Провести правильну діагностику і усунути порушення в деяких випадках ви можете самі. Не маючи необхідних знань і навичок, зверніться до фахівців.
Класифікація ремонту
Всім власникам газових котлів, незалежно від марки та терміну експлуатації в обов'язковому порядку варто проводити профілактичні огляди і своєчасне ТО обладнання. Це дозволить своєчасно виявити або ж запобігти неполадки, і подальший дорогий ремонт.
Згідно прописаної інструкції до газового обладнання ТО проводиться через певний проміжок часу - раз на півроку, рік або ж раз на 3 роки. Якщо ж постає питання про проведення ремонтних робіт, останні умовно ділять на:
Капітальні ремонтні роботи - він тягне за собою істотні фінансові витрати і заміни більше половини деталей, матеріально застарілих або ж зношених, усунення несправності обладнання.
Поточні ремонтні роботи - за мету вони ставлять підтримку газового обладнання в належному робочому стані, своєчасне усунення можливих технічних неполадок і дефектів.
Планові технічні роботи - це ТО проводять в строго прописані терміни, і в більшості своїй стосується заміни деталей і агрегатів, які по документації виходять з ладу раніше всіх в силу обмеженості свого терміну експлуатації.
Відновлювальні роботи - в цьому випадку проводиться в більшості своїй очищення і промивка системи, чистка системи електродів і теплообмінника, і так далі.
А чи варто проводити ремонт своїми силами? Як правило, до кожного газового обладнання додається паспорт і технічна документація. У ній прописується перелік найпоширеніших помилок і неполадок системи, методи усунення. Звідси можна почерпнути інформацію про те, можете ви самі виправити неполадку або ж немає. Але частіше за все, не варто пробувати усунути неполадку газового обладнання своїми силами, не маючи на те належної підготовки, знання і деталей. Дзвоніть до нас!