Ремонт пральних машин Zanussi

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Ремонт пральних машин Zanussi у Львові

Ремонт пральних машин марки Занусси – досить поширене явище, питання, з котрим майже кожного дня мають справу наші майстри. Які ж самі поширені несправності, а також коди помилок можуть виділити наші майстри?

Які місця та деталі в Зануссі є найслабшими

Якщо брати статистику наших майстрів в питанні ремонту пральних машин Зануссі – кожний користувач може зрозуміти, котрі вузли та системи самі слабші.

І як кажуть наші спеціалісти – в більшості своєму все залежить від якості води, котра нерідко буває перенасичена солями. І вони будуть осідати на всіх елементах та вузлах, створювати шар накипу, в більшості своєму на ТЄНу, та інших вузлах. В прокладених водопроводах вода також не відрізняється чистотою й тому як підсумок – на фільтрах та інших системах буде осідати ржа та багно. Саме це призводить до несправності та виходу зі строю наборної / зливної системи.

Не менш вразливим місцем є й система блокування люку і в більшості – це провина самого виробника. В більшості своєму  в Заннусі по провині розробників не доопрацьовані блок люку і датчики, як і СМА у інших марок.
Ремонт пральних машин Зануссі у Львові

Також ТЄН в більшості своєму страждає від накипу, тому так важливо своєчасно встановлювати не тільки очисники на вхід води, але й застосовувати в якості профілактики засоби проти накипу.

Несправність приводного типу ременя – вони не відрізняються надійністю та надійністю, потому наші майстри радять кожні 3-4 місяці проводити його перевірку на рівень натягу, цілісність. Якщо він ослаб, дуже сильно розтягнутий – треба або змінити на новий чи досить його підтягнути та все.

Самі найчастіші коди несправностей

 

Якщо також завернутися до практики наших майстрів – найчастіше система видає наступні коди помилок та несправностей.

E11в систему не подається вода. В більшості своєму вона видається на дисплеї, якщо кран водопроводу перекритий, або в водопроводі малий напір. Також варто перевірити фільтри на можливу закупорку сміттям, також варто перевірити цілісність шлангів та клапанів.

Е12
– має місце проблема з постачанням в бак води при сушці. Якщо її спровокував клапан залива води – код система видасть на дисплеї все через 10 хвилин після запуску циклу прання.

Е21 – після завершення прання вода не зливається з баку. В даному випадку майстри проводять очищення самих фільтрів та патрубків. Також важливо перевірити в помпі крильчатки – останні мають вільно рухатися в обидві сторони.

Е22 – має місце низькій рівень зливу води на стадії сушки білизни. Скоріш за все треба перевірити та якщо потрібно прочистити конденсатор.

Ремонт пральних машин Zanussi у Львові

Що та як робити при несправності пральної машинки Зануссі

Перш за все треба відключити сам пристрій від електрики та не експлуатувати її в несправному стані – це може призвести до ще більш складних несправностей системи, та травмуванню самого користувача. Після цього треба вийняти з машинки білизну та провітрити, а після викликати майстра.

Також важливо пам’ятати – не треба власними силами проводити розбір корпуса, та проводити ремонтні роботи, оскільки не маючи достатнього досвіту, та належного інструменту, як и нових запчастин можливо лише нашкодити. Як кажуть наші майстри нерідко після такого втручання несправності будуть ще складнішими, а нерідко – техніку зовсім неможливо полагодити.

Дзвоніть нам – наші майстри приймуть заявку на виклик, при цьому проведуть ремонтні роботи в максимально короткі строки, але це ніяк не відобразиться на якості проведеного ремонту. Але все це після проведеного огляду та діагностики – це дозволить правильно виявити несправність, як явну, так и приховану.

Після проведеного ремонту – спеціаліст видає гарантію, а також в обов’язковому порядку проконсультує в питаннях правильної експлуатації машинки.

Звертаючись до нас, кожен клієнт буде мати такі пріоритети:

  1. Зручне замовлення майстра – залишити заявку на виклик можливо як в телефонному режимі, так й в Інтернеті, на нашому сайті.

  2. Оперативне реагування майстрів, котрі при проведенні ремонтних робіт працюють з новими, оригінальними запчастинами, та в відповідності з настановами виробника.

  3. Роботу майстри проводять в зручний для клієнта час – ми працюймо з ранку й до вечора, й тоді, коли це необхідно саме вам.Звертайтесь до нас – ми завжди прийдемо вам на допомогу.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів