Заправка холодильника фреоном

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Заправка холодильника фреоном у Львові

 

Холодильник може бути одним з тих побутових приладів, які ви сприймаєте як належне, припускаючи, що мало що може піти не так з машиною, в якій є тільки одне завдання - зберігати їжу і напої в холодному стані.

Хоча це правда, що несправності в холодильнику зустрічаються відносно рідко і вони ламаються набагато рідше, ніж багато інших кухонні прилади, враховуючи, що вони постійно використовуються, це не означає, що люди можуть дозволити собі бути задоволеними своєю статистикою.

В холодильниках міститься токсичний газ - не турбуйтеся, це тільки невелика кількість, яке допомагає йому працювати - і іноді він може почати протікати, якщо є несправність в пристрої. В такому випадку вам терміново знадобляться послуги від Майстра-Львів.

Коли потрібна заміна або дозаправка фреону

 

Заміна фреону в холодильнику - ціна залежить від багатьох факторів - причини, що спровокувала його витік, а також обсягу витоку. Здебільшого це трапляється через розриву труб або ж заводського дефекту - майстер проведе повну і всебічну діагностику і встановить поломку.

Але як пересічному користувачеві зрозуміти, що потрібно заправка фреоном холодильника - фахівці виділяють ряд ознак, які опосередковано вказують на це. У цьому випадку варто пам'ятати - холодоагент хоч і представляє собою газ, але він абсолютно не має будь-якого запаху, безбарвний і внаслідок цього ремонт, саму заправку варто довірити саме майстрам.

Заправка холодильника фреоном у Львові

Ознаки поломки можуть бути наступні

 

  1. Збільшення температури в морозильній камері агрегату - при витоку газу, саме тиск в трубах падає, і відповідно ефективність охолоджувальної системи буде поступово падати.
  2. При витоку фреону під холодильником завжди буде накопичуватися навіть не просто конденсат, а калюжі води - це результат підвищення температури і танення льоду, розморожування продуктів.

 

Можуть виявлятися й інші ознаки, які вказують на витік холодоагенту і необхідність усунення протікання або ж добавки газу в систему до потрібного рівня. Головне не зволікати - виклик майстра по холодильниках додому, який допоможе усунути проблему. Вся справа в тому, що хладогенту - це спеціальний газ, який не має кольору і запаху, в звичайних умовах не несе шкоди людині, але при температурі вище 90 градусів являє собою чималу небезпеку, приводячи до отруєння.

Скільки коштує заправка та дозаправка холодильника фреоном?

 

Чи не складна справа - запустити фреон в систему, інша справа знайти причину його витоку. Наш майстер приїде до Вас і швидко та якісно поремонтує холодильник. Заправка холодильника фреоном у Львові становить від 900 грн.

Наш майстер не тільки заправить агрегат, але і оцінить стан обладнання. Безкоштовна консультація рекомендації по експлуатації заощадять ваш час і попередять небажані фінансові витрати. Замовляйте послуги по ремонту холодильників у Львові на нашому сайті за допомогою онлайн форми чи дзвінка.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів