Ремонт холодильників Indesit

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Ремонт холодильників Indesit у Львові

Навіть техніка прославлених торгових марок періодично ламається з самих різних причин. Якісний ремонт холодильників Индезит можна провести в сервісному центрі, але деякі операції під силу і домашньому умільцеві. До того ж знання про причини несправностей допоможе уникнути і попередити більшість несправностей.

Основи і способи проведення діагностики

Несправність холодильника схожа на невелику катастрофу, оскільки треба відразу шукати інший варіант для зберігання швидкопсувних і заморожених продуктів. Ось найпоширеніші проблеми:


 1. пристрій не включається;

 2. в камерах повітря недостатньо холодне;

 3. перерви між включеннями і відключеннями стали занадто короткими;

 4. компресор працює без перерв;

 5. в камерах з'явився неприємний запах;

 6. за короткий термін накопичується велика кількість паморозі;

 7. пристрій під час роботи сильно шумить і вібрує.

Ремонт холодильників Indesit у Львові

Перше, що треба зробити при появі будь-якого з цих ознак, знайти документацію виробника. Там міститься безліч корисної інформації, такий як технічні характеристики приладу, особливості його функціонування, порядок експлуатації, контакти сервісних центрів і гарантійні зобов'язання.

Ремонт холодильників Indesit вдома найчастіше потрібно з наступних причин:

 1. Несправності компресора. Вони проявляються частим включенням і відключенням мотора, при цьому температура в камерах підвищується. Для вирішення проблеми знадобиться ремонт компресора або його повна заміна.

 2. Проблеми з температурною регуляцією. Температура стає занадто високою або низькою із-за несправності датчиків, термостата, терморегулятора - в усіх випадках проводиться попередня діагностика.

 3. Порушення процесора автоматичного відтавання. Якщо система Ноу Фрост перестає працювати, на задній і бічних стінках починає утворюватися полій.

 4. Сторонні звуки під час роботи. Вони можуть свідчити про поломки компресора або збої в процесі експлуатації вентилятора.

 5. Витік холодагенту. Вона проявляється появою здуття на задній стінці агрегату, при цьому він починає гірше морозити. Майстер знайде місце витоку і усуне її, після цього проводиться дозаправка холодоагентом.

 6. Збої в роботі електроніки. Вони нерідко виникають навіть після невеликих коливань напруги в мережі. Для відновлення функціональності виконується перепрошивка електронного блоку.

Вартість ремонту холодильника Індезіт залежатиме від необхідності заміни деталей. Ми пропонуємо доступні розцінки на усі роботи, також у нас ви можете придбати необхідні оригінальні запчастини, їм гарантована тривала безвідмовна робота. У будь-якому разі виклик фахівця обійдеться набагато дешевше, ніж купівля нової побутової техніки.

В чому наші переваги?

Сервісний центр у Львові завоював відмінну репутацію завдяки демократичним цінам на ремонт холодильників Индезит і інших марок. Наші співробітники відповідально відносяться до кожного замовлення і виконують усі роботи в відповідності з вимогами надійності. Великий досвід дозволяє легко виявляти причини неполадок і знаходити найбільш доступні за вартістю способи їх усунення.


Замовити ремонт в нашій майстерні вигідно завдяки декільком перевагам:

 1. Швидке реагування на заявки. Майстер по ремонту холодильників прибуде за адресою в найкоротший термін і оперативно усуне проблему. Це дозволить уникнути псування продуктів і інших побутових незручностей.

 2. Точний розрахунок вартості, відсутність зайвих накруток і непотрібних послуг. Ми гарантуємо клієнтам чесну співпрацю, це дозволить уникнути зайвих витрат.

 3. Приймаємо заявки с раннього ранку та до пізнього вечора. Для цього ви можете подзвонити по вказаних номерах або відправити запит за допомогою форми на сайті. При оформленні заявки вкажіть модель холодив

Ремонт холодильників Indesit у Львові

При оформленні заявки вкажіть модель холодильника, рік випуску і симптоми несправності. Ця інформація допоможе майстрові зорієнтуватися, узяти з собою необхідний набір оснащення і запчастини. В результаті усунення неполадок займе набагато менше часу.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів