Ремонт холодильників Nord

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Ремонт холодильників Nord у Львові

У нашому сервісному центрі пропонується професійний ремонт холодильників Норд вдома у клієнта у Львові та області. Якщо холодильний агрегат вийшов з ладу, вам не припаде нікуди його везти - подзвоните нам, і дуже скоро майстер прибуде за вказаною адресою. Великий досвід дозволяє нашим співробітникам успішно усувати несправності будь-яких моделей однокамерних, двокамерних і трикамерних моделей марки Nord. Щоб не допустити несправності компресора, відключіть холодильник при перших ознаках несправності і викличте майстра додому.

Горлові причин і ознаки несправності

Будь-яке холодильне устаткування має обмежений термін експлуатації. Нерідко до цього призводить нещільне закривання дверей або ушкодження ущільнювача, різкий перепад напруги в мережі, неправильна експлуатація або установка техніки. Крім того, несправності виникають і із-за природного зносу деталей, оскільки усі комплектуючі розраховані на певну тривалість роботи.

В усіх випадках не варто намагатися провести ремонт холодильника Норд своїми руками. Нефахове розбирання і втручання в конструкцію призводять до ушкодження дротів і нових серйозних несправностей - це не лише не вирішує проблему, але і збільшує підсумкову вартість ремонту. Набагато надійніше і безпечніше відразу викликати майстра нашого сервісу.

Ремонт холодильників Nord у Львові

Проводити ремонт старого холодильника необхідно при появі наступних ознак неполадок :

  1. Підвищення температури в камерах. Причини можуть бути різними: це витік фреону, порушення роботи терморегулятора, поломки випарника і не лише. Майстер проведе діагностику, щоб точно локалізувати несправність і знайти спосіб її усунення.

  2. Часте включення і відключення агрегату. Це може говорити про необхідність ремонту або заміни компресора холодильника.

  3. Поява снігової "шуби" і інею на стінках. До цього призводить несправність автоматичного розморожування No Frost, наші майстри зуміють усунути проблему.

  4. Занадто низька температура. Ремонт морозильника і холодильної камери полягатиме в усуненні несправності термостата.

  5. Нещільне закривання дверець. Це призводить до підвищення температури усередині і підвищеному навантаженню на компресор. Знадобиться заміна гуми ущільнення. Також наші майстри проводять заправку холодильника фреоном. Ця робота дозволяє відновити його нормальну циркуляцію в системі і забезпечити нормальне відведення тепла.


Чому саме наші майстри?


Спроби самостійно відремонтувати холодильник Норд зазвичай приводять до появи серйозніших несправностей, тому не варто ризикувати. Вже при перших ознаках збоїв, відключіть пристрій від мережі і викличте додому майстра з нашого сервісного центру. Вам не доведеться довго чекати - ми гарантуємо оперативне реагування на заявки у будь-якому районі міста.

Скористатися нашими послугами вигідно з кількох причин:

  1. Доступна ціна на ремонт холодильників будь-якої моделі. Вона розраховується персонально залежно від виявлених несправностей і необхідності установки запчастин.

  2. Тільки якісні оригінальні комплектуючі. Надійні запчастини гарантують агрегату тривалу експлуатацію після ремонту.

  3. Надання гарантії на тривалий термін. Після виконання замовлення наш майстер надасть талон, по якому будь-які повторні неполадки будуть усунені безкоштовно, якщо вони не пов'язані з неправильною експлуатацією пристрою.

Ремонт холодильників Nord у Львові

Гарантійний ремонт холодильників Норд проводиться тільки у тому випадку, якщо власник дотримувався правил використання пристрою. Агрегат не повинен розташовуватися у безпосередній близькості від плити і інших джерел нагріву, небажана постійна експлуатація з перевантаженням. Наш майстер проконсультує вас за правилами використання агрегату, щоб запобігти повторним несправностям.

Щоб викликати майстра додому, подзвоніть нам або залиште повідомлення на сайті. Заявки приймаються і обслуговуються у будь-який день, вам не доведеться довго терпіти побутові незручності із-за несправності приладу. Дуже скоро завдання буде виконано, і пристрій знову буде готовий до безвідмовної роботи.

Дзвоніть нам вже зараз!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів