Ремонт газових колонок

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Ремонт газової колонки

 

Наші майстри виконують всі послуги, пов'язані з газовими колонками - ремонт газових колонок, установка газових колонок, чистка газових колонок. Обслуговування буде виконано незалежно від ступеня складності або марки виробника.

Будь-які послуги, пов'язані з таким вибухонебезпечною речовиною як газ, повинні проводити тільки фахівці в цій галузі. Бажання самостійно розібратися з проблемою може привести до небажаних наслідків.

Газові колонки, вони ж, газові водонагрівачі, - це досить надійне і зручне пристрій для підігріву води. Варто відзначити, що сучасні газові колонки мають більшу продуктивність і великою зручністю. З цього випливає що механізм роботи набагато складніше, ніж у більш древніх попередників, тому для нових систем нагрівання води необхідні і відповідні знання.

Розміщена в квартирі або ж на дачі, газова колонка повинна бути безпечна, а робота її повинна бути якісною і безперебійної.

 

Несправності газових колонок

 

Газова колонка не вмикається? Не працює? Гасне? Гасне? Технічні несправності?

 

Часті несправності, які вирішуються за допомогою фахівця - саме кваліфікація майстра стане запорукою безпеки). Виходячи з багаторічного досвіду робіт, ми підготували список найбільш часто зустрічаються поломок:

 • Колонка погано нагріває воду - порвалася мембрана (колонка засмітилася, забита нагаром або сажею)

 • Сама колонка сильно нагрівається, гасне газ - спрацьовує захисний механізм (у водонагрівачі спрацьовує система захисту).

 • Колонка почала підтікати - знос водяній частини або теплообмінника.
Ремонт газових колонок у Львові
 • Газова колонка не включається при відкритті крана гарячої води - проблемою може бути, як слабкий напір води, так і її поломка самої газової колонки

 • У колонці почалися хлопки - причина, швидше за все, криється в водяному вузлі колонці. Також, можливий варіант, засмічення фільтрів в системі очищення води, або ж деформація мембрани.

 • Не регулюється подача газу або подача газу відсутній.

 • Витік газу. Найгірша поломка, яка може бути дуже небезпечною, адже при включенні колонки не повинно бути запаху газу! Не втрачайте час і викликайте фахівців! Забороняється проводити ремонт газових колонок самостійно, тільки фахівцями в даній області.

Кожна з перерахованих несправностей, так само як і будь-яка інша, буде усунена нашими професійними фахівцями в зручний для Вас час.

 

Майстер-Львів надає послуги з ремонту, чищення та обслуговування будь-якої моделі і марки газових колонок. Також варто відзначити, що абсолютно на все проведені роботи по колонці майстер дасть гарантію.

 

Виклик майстра газових колонок


В процесі ремонт майстер:

 • Видалить нагар, прочистить патрубки
 • Ремонт блоку управління газової колонки
 • Налаштує і відрегулює роботу клапанів
 • Перевірить герметичність газової колонки

 

Наші майстри вирішать будь-яке питання, починаючи від чищення колонки від сажі закінчуючи проблемами з затухання запальника в колонці.

Хочемо звернути Вашу увагу, що кожна колонка, а іноді кожна модель вимагає особливих знань і уваги. Тому не варто катувати ліквідувати проблеми самостійно.

Наші майстри нададуть професійну допомогу в ремонті будь-газової колонки. Дзвоніть!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів