Виклик майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид несправності!

Вкажіть свою адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Чистка бойлера у Львові

 

Від працездатності водонагрівача залежить не тільки комфортність життя, але і гігієна, а, отже, і здоров'я членів сім'ї. Тому при перших ознаках погіршення роботи пристрою або його відмову необхідно звернутися за допомогою кваліфікованих фахівців.

Одними з найбільш часто виникаючих неполадок є поява накипу на поверхні Тена і скупчення забруднень, для усунення яких проводиться чистка бойлера. Навчені методикою усунення неполадок на найсучасніших конструкціях бойлерів досвідчені майстри оперативно виконають діагностику та усунення неполадок у Львові.

Чому бойлер забруднився?


Головна причина
- це вода, яка далека від стандартів жорсткості і чистоти, а тому при нагріванні утворює наліт на внутрішній нагрівальної поверхні. Підсумок такого забруднення - нагрівальні елементи починають віддавати менше тепла, споживач при цьому намагається підвищити потужність їх роботи, правда, невдало. Результат - робота обладнання на знос, внаслідок чого воно не встигає часом відпрацювати навіть гарантійний термін.

Висновок: одна з основних проблем в будь-якому нагрівачі води - це накип, яка вимагає своєчасної очистки.

Саме тому не треба недооцінювати необхідність чистки бойлерів що не тільки продовжить термін експлуатації виробу, але і значно зменшить витрати енергоспоживання.

чистка бойлера львів

Коли необхідна чистка бойлера?

 

Якщо Ваш водонагрівач почав довго гріти воду, вимикатися, збільшився витрата електроенергії, почав шуміти в процесі роботи - Вам необхідна чистка. Після чищення бойлера, ці та інші проблеми зникнуть, і Ви зможете знову отримувати всі переваги роботи з бойлером!

 

Інші ознаки, при яких бойлер необхідно чистити:

 

  • недостатня кількість води нагрівається;
  • бойлер часто включається і вимикається;
  • неефективний витрата електроенергії;
  • з крана гарячої води йде іржава вода;
  • неприємний запах від води;
  • водонагрівач почав перегрівати або «недогрівають» воду.


Як бачимо все досить просто, проте, такі роботи не рекомендовано проводити своїми силами, не маючи спеціальних знань і навичок, інструментів. Це в майбутньому може вилитися в більш дорогий ремонт або ж необхідність покупки і монтажу нового водонагрівача.

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів