Ремонт газових конвекторів

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Ремонт газових конвекторів у Львові

Газові конвектори дуже широко застосовуються в приватному будинку і квартирі для створення комфортної температури. Газові опалювальні конвектори надійні і прості, але навіть вони мають властивість виходити з ладу. Але оскільки користувач має справу з газовим обладнанням - не варто проводити ремонт власними силами. Це може в подальшому призвести до більших несправностей, а й виникненню небезпечних ситуацій, повному виходу системі з ладу.

Ремонт газових конвкторів у Львові

Поломки газових конвекторів та причини

Якщо говорити про основні причини поломок газових конвекторів - наші фахівці виділяють наступні.

 • Стандартне в процесі виробництва брак.
 • Перегрів і замикання нагрівальних в приладі елементів.
 • Перепади електрики в мережі.
 • Механічні конвектора пошкодження.
 • Природний знос устаткування.

Але незалежно від причини і поломки газового конвектора - при всій уявній простоті цю роботу варто довірити виключно досвідченим майстрам, які мають допуск до роботи з газовим обладнанням. Тільки так ви будете впевнені в справності обладнання, і відсутності вибухонебезпечної ситуації.

Говорячи конкретно про основні поломки - користувача повинна насторожити робота конвектора з нехарактерним шумом, поява в приміщенні запаху газу, відсутність тепла. У такому варіанті варто відключити систему від мережі, і викликати негайно майстра.

Як показує практика ремонтних робіт наших майстрів - найчастіше вони стикаються з такими поширеними поломками газових конвекторів.

 • Проблема з підпалом запала. І така проблема може виникати при відсутності іскри на самому п'єзоелементі. І усунути цю проблему можна за допомогою заміни поламаного вузла.
 • Проблема з запуском конвектора. І така проблема виникає в силу поломки самого автомата вимикання або проводки, як і відсутність в газопроводі газу. Для усунення даної несправності - потрібно, щоб майстер провів професійну діагностику, так як сама проблема може бути наслідком обриву, короткого замикання в самій мережі.
 • Обігрівач відключається при відсутності важеля управління. І нерідко це виникає в силу поломки або неправильної орієнтації датчика температур. Усунути проблему допоможе нова настройка або ж заміна датчика
 • Зниження потужність пальника. При тривалій експлуатації агрегату - можливе забруднення патрубків, як і труб, і як наслідок йде розгерметизація системи. І тут також користувач може чути запах газу. Тому так важливо відшукати своєчасно місце протікання газу і замінити труби.

Це основні, але не єдині несправності, з якими стикаються наші фахівці. Головне не намагатися усунути проблему своїми силами, а довірити таку проблему тільки досвідченим фахівцям.

Ремонт газового конвектора

Важливий етап, адже від нього залежить не тільки працездатність всього обладнання, але і комфорт в будинку, а головне безпеку кожного члена сім'ї. Нерідко причиною поломок є поломка терморегулятора або клапана, але можливі і серйозніші проблеми - важливо своєчасно і правильно усунути поломку, налагодити систему і запустити її, попередньо перевіривши.

Нерідко конвектор може працювати неправильно, просто в силу засмічення пальника або ж шару солей, що скупчилися на його внутрішніх вузлах і деталях. Тому так важливо своєчасно проводити не тільки оперативно ремонт, але і проводити регулярно профілактику системи.

Ремонт газових конвкторів у Львові

Але питання стоїть в іншому. Чому варто довіряти ремонт саме нашим фахівцям? На це ми можемо виділити кілька вагомих аргументів. Що саме пропонують наші фахівці - наступне:

 • Висока якість виконання робіт. І все тому, що наші майстри - це підготовлені і висококваліфіковані інженери, які знають всі тонкощі ремонту та роботи з діагностичним обладнанням. А головне, у своїй роботі ми використовуємо тільки нові, оригінальні деталі, що також забезпечує злагодженість роботи конвектора
 • Якісно і всебічна діагностика, яка проводиться нашими фахівцями на сучасному обладнанні. Це дозволить виявити всі явні і приховані поломки.
 • Стислі терміни роботи. Звертаючись до нас, клієнтові не доведеться чекати майстра цілодобово - якщо потрібно провести термінові роботи, ми вже виїжджаємо до вас. І завжди в чітко встановлені терміни і дату. • Доступність цін на всі роботи. Ми не намагаємося заробити на наших клієнтах, а виключно допомогти в усуненні поломки газового конвектора. Ціни у нас фіксовані, а майстри - не беруть більше, ніж коштує ремонт реальної деталі або вузла.

Тому не чекайте, а довірте ремонт газового конвектора у Львові нашим майстрам. І отримаєте на всі роботи гарантію, терміни якої визначені обсягом і складністю поломки. Крім цього, наші фахівці завжди проконсультують користувачів в питаннях правильної експлуатації газового конвектора, як і своєчасності проведення сервісного обслуговування і ремонтних робіт.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів