Ремонт холодильників LG

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові
Ремонт холодильників LG у Львові

Холодильники марки LG займають на ринку побутової техніки перші позиції, як в категорії популярності серед покупців, так й в категорії співвідношення якісь – вартість. Але як и кожна побутова техніка, незалежно від якості та марки, холодильники можуть виходити зі строю, й закономірно виникає питання – куди йти, та кому довірити ремонт? Нашим майстрам. Але все по порядку.

Типові несправності холодильників марки LG

Якщо говорити про типові несправності холодильників марки LG наші майстри можуть назвати їх багацько, але акцентують увагу на наступних.
 1. Несправність ТЄНу випарника – при виникненні відповідної несправності, останній буде покривається товстим шаром льоду та інею. Він буде перекривати доступ холодного повітря до камери холодильного відділення, та приводити до підвищення температури. Потрібно провести заміну ТЄНу.

 2. Має місце некоректна робота реле температур – при його несправності в холодильнику не йде процес відпайки, а на стінках буде «нарощуватися» кірка льоду та інею.

 3. Аналогічна картина буде при несправності самого таймера відпайки – його майстер замінить на новий.

 4. Несправності в роботі модуля управління – його або ремонтують, але в більшості своєму майстри проводять його заміну.

Ремонт Холодильників LG у Львові
 Все це наглядно показує та доводить – не варто проводити ремонт самому. Оскільки всі ці поломки та несправності – досить складні, всі роботи по їх усуненню варто довірити майстрам.

Традиційні несправності

Якщо говорити про традиційні несправності – наші майстри можуть виділити декілька самих важливих.
 1. Згорів компресор. Частіше всього це проходить через перепад напруги в електромережі, або якщо сама система працює в екстремальних умовах. Тому треба обладнати холодильник стабілізатором напруги, а також експлуатувати його в відповідних умовах, передбачених самими виробниками.
 2. Несправність модуля управління. В електронних моделях агрегатів вихід зі строю електронного модуля управління призведе до виходу зі строю усіх систем. Нерідко бувають випадки, при котрих в силу стрибків напруги – модуль управління не буде подавати на вузли та системі команди. Тому електроніку майстер змінить на нову, або перепрошиє
 3. Засмічення капілярної трубки. Необхідно розкрити систему, прочистити трубку, змінити фільтр і заправити холодильник фреоном. Якщо засмічення усунути не вдається, то потрібно повністю замінити капілярну трубку.
 4. Витік фреону. Потрібно знайти місце витоку, усунути її і заправити холодильник.
 5. Вийшов з ладу датчик температури. Як правило, при цій поломці модуль управління не отримує правильний сигнал від датчика.

  Він перестає включати або відключати компресор. Якщо це так, то потрібна заміна датчика.

Яким чином уникнути несправностей

Виникнення багатьох несправностей – це закономірне явище, котре буде виникати час від часу, тому потрібно знати, які міри допоможуть якщо не усунути їх повністю, то звести до мінімуму – це вже так.

Наприклад, більшість агрегатів від даного виробника управляються за допомогою електроніки, управляючого модуля, котрий не може стабільно працювати при нестабільності в електромережі. Перепади напруги в мережі може призвести до згорання та поломки усіх деталей, а попередити це може установка стабілізатора напруги. Ми категорично не рекомендуємо включати електронний холодильник в мережу без будь-якого захисту.

Для того, щоб якісно провести ремонт, необхідно провести ретельну діагностику всіх вузлів холодильника, виявити причину несправності й усунути її. Зробити це без належної підготовки і наявності спеціального устаткування практично неможливо. Тому краще звернутися до хорошого фахівця.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів