Ремонт пральних машин Siemens

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Ремонт пральних машин Siemens у Львові


Наша служба пропонує якісний і недорогий ремонт Вашої пральної машинки Siemens. 
Пральні машини німецького бренду Сіменс є досить популярними в Україні, завдяки простоті в роботі і фірмовому дизайну.

Але навіть вони не можуть працювати вічно і час від часу щось, та й вийде з ладу. Вам на допомогу можуть прийти наші фахівці, у яких за плечима чималий досвід роботи з різними моделями фірми Siemens. У разі, якщо помітили поломку - не відкладайте її ремонт. Викликайте майстра для професійного усунення ваших проблем.

Часті поломки пральних машин Siemens

Здебільшого поломка відразу проявляється в нехарактерно роботі будь-якої побутової техніки, але трапляється і так, що вони можуть і не проявлятися до того моменту, коли ремонт нічого не дасть. Тільки на смітник, і покупка нової техніки. Хоча спеціалісти стверджують, що несправність буде показувати себе поруч ознакою - розглянемо це далі.

 • Перша поломка - це скупчення під корпусом пральної води в більшій чи меншій мірі. Причинно такій ситуації може бути порушення герметичності бака або ж дефекти патрубків в системі зливу. Не виключена і поломка впускного клапана.

 

Ремонт пральних машин Siemens у Львові
 • Чи не закривається або ж не відкривається люк, при цьому в самому баку немає води - швидше за все, має місце механічного типу пошкодження запірної системи люка.
 • При дотику до корпусу машинки - можна відчувати удари струму, сильні або не дуже. В такому випадку необхідно терміново викликати майстра, так як має місце порушення цілісності проводки, що може стати причиною летального результату.
 • Пральна не включається - має місце відсутність напруги в самій мережі електроживлення, або дефект в мережевому шнурі.
 • Заклинив сам барабан - якщо у вас модель з вертикальним типом завантаження білизни, то сама проблема може виникати в силу відкриття стулок в процесі прання або ж зникнення між барабаном і стінками потрапив сторонньої предмет, який і заважає його обертанню.
 • В процесі прання машинка видає нехарактерні і сторонні звуки, такий собі скрегіт. Під сам барабан миє потрапити чужорідне тіло, що і призводить до появи таких звуків.
 • Машинка після запуску циклу прання буде гудіти, але при цьому сам барабан НЕ буде обертатися. Причина може критися в ослабленні ременя або ж поломки електронного в машинці блоку, що відповідає за її роботу.
 • На самих речах після прання можуть з'являтися плями - проблема може критися в сальнику або ж підшипнику. їх просто міняють на місці, вдома у заказника.
 • При запуску пральної машинки вилітають або пробки або ж автоматика - коротить і замикає шнур, або несправна сама розетка, електронний в системі блок управління, дефекти в домашній проводці.
 • Якщо після закінчення циклу прання вода не зливається - це вказує на серйозний засмічення в самій системі зливу або ж фільтрах насоса.
Ремонт пральних машин Siemens
 • При запуску циклу прання набирається дуже багато або ж занадто мало для нормальної прання - це може бути наслідком неправильної установки пралки або ж має місце поломка пресостата.

Якщо говорити про комплексний ремонт пральних машин Siemens - за часом це може тривати від півгодини і до трьох годин, всі необхідні інструменти і деталі майстер бере з собою. При потребі машинка може бути доставлена в майстерню і вже там агрегат буде розібраний і проведено повноцінний, капітальний ремонт.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів