Ремонт холодильників Samsung

Ремонт холодильників
Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Ремонт холодильника Самсунг в місті Львів

Холодильне устаткування фірми Samsung відрізняється якісним складанням і рідко доставляє проблеми власникам. При збої в роботі - необхідно відновити працездатність силами холодильщиків з сервісного центру або власними руками. Багато несправностей можна визначити і усунути самостійно.

Ремонт холодильників Самсунг – варіанти рішення проблеми

В даному випадку можливі наступні рішення:

  1. Звернутися з гарантією в сервіс з ремонту. Це послуга дорого вартісна, проте ремонт буде виконаний за нормами та стандартами, правилами самого виробника.

  2. Викликати майстра, працюючого самостійно або у рамках стандартної майстерні по ремонту побутової техніки. Є можливість заощадити на вартості робіт і встановлюваних деталях.

  3. Самостійно, спираючись на деякі «симптоми» діагностувати в системі холодильника проблему і спробувати її знову ж таки власними силами виправити.

Але останній варіант вирішення питання при всій своїй актуальності – невірний. Не маючи необхідного опиту та знань, як і деталей – це спричинить ще більші свої в роботі системи, навіть необхідність покупати нову.

Характерні несправності

Кожна несправність в більшості своєму має явні характерні ознаки – далі наші майстри виділяють такі основні несправності.

Система не працює

Якщо стінки агрегату теплі, при цьому сам мотор і далі не працює – проблема досить велика, і наші майстри виділяють такі причини цієї несправності:

  1. Скоріш за все проблему варто шукати в електриці – не має струму в самої мережі, або пошкоджені розетки та шнури, кабель. Їх варто перевірити, але довірити це варто електрику.

  2. Якщо індикатори працюють, а сам агрегат не подає ознак «життя», то скоріш за все вийшов з ладу мотор. Майстри радять його не ремонтувати, а замінити на новий.

  3. Такі ж самі «симптоми» показує несправність датчика температур – варто перевірити який режим встановлено в системі. Якщо його встановлено вірно – несправність треба шукати в даному датчику.

Ремонт холодильників Samsung у Львові

Підвищення температури у відділеннях

Якщо температура в камерах перевищує встановлені рівні, але при цьому компресор працює як і раніше – варто перевірити наступне:

  1. Розгерметизація в системі капілярних трубок і витік з агрегату, недостатність фреону. Система просто не в змозі «давати» холод – треба усунути місце запору, та провести дозаправку фреону.

  2. Втрата герметичності дверець, внаслідок чого відбувається неконтрольований вступ теплого повітря з приміщення кухні. В камері буде наростати сніжна шуба, тому варто перевірити щільність гуми на дверці, та по мірі потребі – замінити на нову.

Наростає сніг та шар льоду

Якщо має місце знос ущільнювача на дверці холодильника – в приміщення камер буде поступати тепле повітря. Воно й призведе до випадання конденсату, система – буде працювати в посиленому режимі, та як наслідок на стінках буде наростати сніг та налідь.

Засмічення дренажа

Конденсат, що утворюється на задній стінці холодильника, виводиться через дренаж. Діаметр його малий, оскільки інакше відбуватиметься витік холоду. Вода йде самопливно, тому домішки – осідають на стінках труб, засмічуючи їх.

Всі ці несправності, як і інші збої в роботі холодильників Samsung знають наші майстри, тому не варто зволікати. Дзвоніть нам. Ми допоможемо вам вирішити проблему, на всю виконану роботу – даємо гарантію, тому нам можна довірити свій холодильник. Наші майстри мають досить практичного/теоретичного досвіду, а також знань з ремонту агрегатів конкретної моделі. Також ми працюймо з новими, оригінальними запчастинами, що гарантує довгий строк роботи техніки, без збоїв та несправностей.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів