Виклик майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид несправності!

Вкажіть свою адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт бойлерів у Львові


Гаряча вода в будинку чи у квартирі є незамінною частиною комфортного проживання та домашнього мікроклімату, проте аж ніяк не у кожного будинку є міське гаряче водопостачання або підігрів води від місцевої котельні, і в таких випадках квартири і будинки оснащують індивідуальними водонагрівальними приладами. В ході експлуатації, можуть виникати поломки, пов'язані із зносом обладнання, перепадами напруги, поганою якістю води і т.д., і виникає необхідність ремонту бойлера.

На сьогоднішній день бойлери отримують все більшу популярність, за рахунок їх надійності, довговічності і безпеки застосування в побутових ситуаціях і великому вибору баків будь-якої ємності. Виконати якісний і акуратний ремонт і обслуговування бойлерів не так просто, як здається на перший погляд.

Майстри ремонтують все марки бойлер, такі як: Electrolux, Garanterm, Atmor, Gorenje, Bosch, Thermex, Atlantic, Polaris, Ariston, AEG. Ці імениті виробники обладнують власну продукцію якісними деталями, які є досить складними в обслуговуванні, але майстри нашої фірми здатні впоратися з даними труднощами.

Найчастіші поломки бойлерів


Наші майстри, з огляду на свй досвід, назвали наголовніши проблеми болерів:

1) Бойлер не гріє воду

2) Бойлер не включається

3) Водонагрівач погано (повільно) нагріває воду

4) При включенні бойлера спрацьовує автомат

5) Слабкий натиск води

6) Дивні звуки при відкритті крана

7) Протікає бойлер

8) Протікає зворотний клапан

9) Бойлер б'є струмом

10) Гріється вилка

Виклик майстра по бойлеру


До виклику майстра по бойлерів додому вдаються ті, хто дорожить власним затишком будинку, побудованому на якісному обладнанні.

Наші майстри прекрасно знають особливості всіх моделей водонагрівачів. Спеціаліст по ремонту за результатами діагностики зможе точно визначити проблему в роботі і докладе всіх зусиль для вирішення Ваших проблем, і перетворить ремонт в скороминущу легко переборні неприємність для кожного з Вас.

Ремонт бойлерів у Львові

Відновлення роботи бойлера обходиться в кілька разів дешевше, ніж придбання нового. Ремонт бойлера проводиться швидко і якісно на місці розміщення водонагрівача. Зазвичай ремонт бойлера займає близько 1-2 години. Майстер приїде на заявку у зручний для Вас час, яке обумовлюється заздалегідь.

 

Переваги від Майстра-Львів

 

В результаті професійного огляду і ремонту, профілактики роботи бойлера - ви отримаєте наступне:

  • Перш за все, це повноцінна і кваліфікована, оперативна консультація по тому чи іншому питанню.
  • Якісно проведена діагностика, яка дозволить точно визначити причину поломки і вартість наступних ремонтних робіт.
  • Проведення якісних ремонтних робіт, з використанням оригінальних запчастин, сумісних деталей, передбачених самим виробником.
  • Проведення ремонтних робіт як на дому у замовника, так і в майстерні.
  • Якісна чистка водонагрівача, щоб уникнути поломок і несправностей в майбутньому.
  • Перевірка всієї системи водонагрівача на предмет справності і несправності, виявлення прихованих поломок після проведених ремонтних робіт.


Все що вам потрібно у разі несправного водонагрівача – це зателефонувати до нас, для вирішення Ваших проблем.

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів