Встановлення кондиціонерів

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Встановлення кондиціонерів у Львові: демократичні ціни за професійні послуги


Кондиціонер – незамінний зразок побутової техніки, який рятує львів’ян від спеки влітку. З року в рік такі пристрої набувають популярності. Вони є доступними практично всім: виробники поповнюють ринок моделями, які можуть собі дозволити навіть окремі родини з обмеженим бюджетом. Але важливо розуміти, що купити спліт-систему – лише перший крок до комфортного мікроклімату в домі. Щоб агрегат функціонував без збоїв впродовж тривалого часу, потрібно правильно встановити кондиціонер.

В компанії «Майстер Львів» працюють професійні монтажники побутової техніки, які за короткий термін забезпечать надійну систему кондиціонування в приміщенні. Працюємо як з власниками приватних осель, так і з представниками бізнесу. Виклик майстра з монтажу кліматичних систем передбачає безоплатну консультацію та кваліфікований підхід до виконання замовлень. Всі спеціалісти штату мають відповідну освіту, гарно розуміються на конструктивних та функціональних особливостях кліматичної техніки. 

Головні причини звернутися в «Майстер Львів»

Встановити кондиціонер самотужки доволі важко. Мало кому вдається коректно розмістити систему, правильно прокласти комунікації та здійснити безпечне підключення до електромережі. Монтаж кондиціонерів у Львові слід довіряти професіоналам – лише так можна забезпечити ефективність агрегатів та їх довговічність. Ми пропонуємо:

  • доступні ціни монтажу кліматичних систем;
  • розгляд кожної заявки в індивідуальному порядку;
  • приїзд спеціаліста в чітко визначений час;
  • наявність всіх необхідних інструментів та розхідних матеріалів в арсеналі майстрів.
Встановлення кондиціонерів у Львові

Виконуємо встановлення кондиціонерів з гарантією – ви можете не турбуватися про роботу пристроїв впродовж 12 місяців. Якщо техніка вийде з ладу через помилку монтажника, ремонтуємо безоплатно. Хоча, такі випадки є поодинокими – спеціалісти контролюють всі етапи роботи. 

Покроковий монтаж системи клімат-контролю: недорого та швидко


В більшості випадків інтегруємо пристрої в день звернення клієнта. Виключення можливі лише в ситуаціях, коли потрібні складний демонтаж старої системи чи ретельна підготовка приміщення до
встановлення спліт-системи


Поетапно процес майстри виконують так:

  • в стіні роблять отвір для комунікацій;
  • прокладають магістраль;
  • встановлюють внутрішній блок кондиціонера;
  • монтують зовнішній блок;
  • підключають систему до електромережі. 

Завершальний крок – перевірка функціоналу техніки, демонстрація роботи агрегату замовнику. Майстер з встановлення кондиціонерів обов’язково пояснить головні правила експлуатації системи кліматичного контролю, повідомить про потребу обслуговування приладу. 

Монтаж кліматичних систем у Львові: ціна та необхідні компоненти

Встановлення кондиціонерів Львів

Вартість роботи наших спеціалістів демократична. В умовах кризи надаємо допомогу без прихованих націнок, тому гарантуємо клієнтам мінімальні витрати. Ціни розраховуємо з огляду на складність виконання робіт: стандартне встановлення кондиціонера вартує дешевше, нестандартне – дорожче. 

Замовникам не доводиться самостійно купувати матеріали – кріплення, кронштейни, електричний кабель і навіть декоративні короби майстри підбирають самостійно (попередньо узгодивши вибір з клієнтом). 

Перед початком робіт професіонал приїздить на об’єкт, щоб визначити найкраще місце для розміщення кондиціонера. При цьому враховується не лише естетична складова – майстер оцінює й функціональну. Спеціаліст обов’язково передбачить максимально близьке розташування обох блоків (внутрішнього та зовнішнього). Таким чином, клієнт має змогу заощадити на прокладенні комунікацій. Якщо потрубен професійний монтаж у Львові - телефонуйте!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів