Ремонт пральних машин Whirlpool

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Ремонт пральних машин Whirlpool у Львові

Мабуть, самим стандартам збору з Європи та оптимальним набором функцій пральні машинки Whirlpool зарекомендували себе з найкращої сторони. Але все ж такі це техніка, чутлива до перепадів електрики та неправильного користування. Тому у власника можуть задаватися питанням – де можливо провести ремонт пральних машинок Вірпул у Львові?

Типові збої

Якщо ж перераховувати усі можливі несправності та збої в роботі СМА – на це піде багато часу. При цьому несправностей, котрі характерні для цього бренду, тому досить виділити декілька найбільш поширених несправностей.

  1. Після завершення циклу прання – в баку й далі стоїть вода.

  2. Нерідко можуть зависати режими прання, коли машинка зовсім не запускається чи прання йде зі боями.

  3. Усі цикли прання йдуть в холодній воді.

  4. СМА може протікати, при цьому не тільки в зоні люка.

Ремонт пральних машин Whirlpool у Львові

За всіма ними можуть ховатися досить серйозні несправності і тому не варто експлуатувати техніку в такому стані, тим паче – розбирати корпус, усувати несправності своїми силами.

Уразливі деталі в машинках Вир пул

Якщо виходити з описаних несправностей, можливо скласти власний перелік найбільш вразливих та «ніжних» вузлів та деталей в системі. Наші майстри в даному випадку вказують на наступні:

  1. термоелектричний нагрівач – ТЄН;

  2. двигун в машинці, та його рухливі елементи та деталі;

  3. патрубки та манжета на дверці люка;

  4. модуль управління.

Важливо пам’ятати. Машинки марки Whirlpool також найчастіше від самого простого засмічення – шланги та фільтри. Тому їх також важливо своєчасно очищати від засмічення. Наші майстри радять проводити очищення машинки 2-4 рази на рік, в залежності від інтенсивності експлуатації.

Ремонт пральних машин Whirlpool у Львові

Зручний сервіс у Львові

Якщо виникла потреба провести ремонт пральної машинки Вірпул – не варто витрачати власні гроші на перевезення техніки до майстерні. Досить звернутися до нас й наші майстри все беруть на себе – діагностику та проведення ремонті, як відома, так и в майстерні. Сама послуга приїзду майстра додому до клієнта – безкоштовна, якщо в подальшому вони будуть проводити ремонтні роботи. Якщо є потреба доставити машинку в майстерню – ми зробимо це своїми силами.

При цьому вартість ремонту – помірні, оскільки наші майстри не мають за мету збагатитися на проблемі, а лише допомогти, та завоювати вашу довіру, як й позитивне реноме на ринку послуг по ремонту техніки. Тому розумна вартість й якісне обслуговування клієнта – це два головних аргументна, причини, по котрім кількість задоволених клієнтів росте в нашому активі росте постійно.

На всі виконані роботи та встановлені вузли, деталі – наші експерти дають гарантію, строком від 3 и до 12 місяців. Все залежить від самої усунутої несправності, та загального стану техніки. Також спеціаліст проведе інструктаж в питаннях того, як саме варто користуватися технікою, щоб в подальшому не призвести до багатьох несправностей.


Так коли треба викликати майстра?

Пральні машинки Whirlpool обладнані системами контролю за всіма вузлами та деталями, їх роботою й якщо вони виходять зі строю – на дисплеї вода буде відображати код несправності. Наприклад, к характерним ознакам несправності майстри відносять шум та вібрації при роботі машинки, поява під машинкою води, та інші. Якщо бачите одну або декілька симптомів несправності – не варто експлуатувати техніку, оскільки це призведе до багатьох в подальшому проблем.

Професіонали нашої майстерні виконають всі роботи в максимально короткі строки, але на якості послуг це ніяке не позначиться. Тому не варто далі вагатися – досить подзвонити нам, чи подати заявку на ремонт в Інтернеті, й наші майстри виїдуть додому до клієнта в максимально короткі строки.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів