Засмітився унітаз, забилася раковина, ванна

Сантехнічні послуги
Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Засмітився унітаз, забилася раковина або ванна. Що робити?

Забився унітаз, раковина чи ванна і потрібна термінова прочищення? Наші майстри проведуть цю процедуру професійно, швидко і за помірну плату. Працюємо у Львові та області без вихідних і перерв. Виконуємо послуги по заявці, а також ліквідуємо аварійну каналізацію.

Прочищення унітаз

Забитий унітаз може привести до справжньої катастрофи в житловому або виробничому приміщенні, порівнянної зі стихійним лихом. Після затоплення нечистотами доводиться докласти значних зусиль, витратити чимало грошей і нервів, щоб відновити порядок в домі.

Щоб лиха не сталося, слід негайно звертатися за допомогою при появі перших ознак засмічення, коли не йде вода в унітазі. Найкраще рішення в такій важливій справі, як чистка туалету, - відразу викликати кваліфікованих фахівців.

 

Засмічень унітаз


Якщо засмітився унітаз, і самостійні заходи прочищення не допомагають, скористайтеся нашими послугами. За допомогою методу механічного чищення або гідродинамічної промивки звільнимо заблокований трубопровід від пробки, що заважає току рідини. Навіть якщо забитий унітаз будь-яким стороннім предметом (ганчірка, пластикова пляшка, підгузник і т.д.), усунемо його пристроєм для механічного очищення стічних систем. Спеціальний наконечник, закріплений на кінці сталевого троса, дозволяє висвердлити або дістати предмет, який закупорив трубу. Цим способом можна прочистити водостоки діаметром від півтора до дванадцяти дюймів.

Якщо серйозно погіршився стік, а побутові хімічні засоби та механічні пристрої не допомагають, зручно буде засмічення в унітазі ліквідувати методом гідродинамічної промивки каналізації. Напір води в 150 атмосфер, струменями б'є з форсунки на кінці, що просувається в трубопроводі шланга, дозволяє видаляти багаторічні нарости зі стінок. Повна безпека і висока ефективність методу дозволяють його застосовувати в побуті та промисловості для труб діаметром від 5 см до 40 см.

Прочистити унітаз

забився унітах львів

Будь-яку пробку, що виникла в результаті відсутності профілактичних заходів або неправильного користування, усунемо за допомогою спецобладнання. У квартирі, будинку або офісі ліквідуємо засмічення унітазу, підключеного до безнапірної або напірної каналізації. Відразу після заявки виїжджаємо в населені пункти по Львівській області та у самому Львові.

Коли грунтовно забило унітаз прочистити його зможуть наші сантехніки. Чи не беремо передоплати, надаємо якісний сервіс.

Як прочистити забитих раковини на кухнi

Наступна інформація допоможе зрозуміти, як прочистити трубу в раковині на кухні від засмічення сантехнічним тросом:

  • не використовуйте для миття сантехнічний трос, що був у вжитку для унітазів
  • наконечник пристрою повинен бути без гострих, дряпають елементів, тому що пошкоджена внутрішня вже не гладка поверхня пластикових труб стане активно накопичувати відкладення
  • просувайте трос в трубі тільки під час активного обертання рукоятки
  • стежте за зусиллями при просуванні по трубопроводу - хід повинен бути легким.

Гофра, по якій здійснюється водотік, схильна накопичувати залишки їжі і жирових речовин, тому не лінуйтеся добре очищати посуд перед тим, як мити.

Ціна на послуги

забилась раковина

На питання, скільки коштує прочищення унітазу, раковини, вани можна відповісти, що ціна набагато нижче якості роботи. Вона залежить від таких факторів, як протяжність очищуваного трубопроводу, складність його конструкції, віддаленість об'єкту. У будь-якому випадку ці витрати не можна порівняти з тими матеріальними і моральними витратами, які доводиться нести після затоплення. Дзвоніть!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів