Обслуговування газових котлів

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Обслуговування газових котлів у Львові

Щоб розуміти, в які саме терміни варто проводити технічне обслуговування газового котла у Львові - важливо не тільки вчасно читати інструкцію, а й консультуватися з досвідченими майстрами. Це дозволить своєчасно виявити несправність, усунути зношений вузол і так продовжити терміни роботи газового котла.

Що входить в ТО газового котла

Обслуговування газових котлів у Львові

Існує три види ремонтних робіт по обслуговуванню газового агрегату. І як кажуть майстри, ТО проводять раз в декілька років і даного виду обслуговуючи підлягають здебільшого деталі з тривалим терміном служби. В рамках цього обслуговування майстер проводить промивку теплообмінника, заміна клапанів, сальників, як і перевірка вентилятора. Ремонт також можливий у разі виходу котла з ладу, виявленні зношеної, зламаною деталі, прихованої несправності.

Сервісне обслуговування

Перед стартом опалювального сезону ступінь справності вузлів, деталей газового агрегату обов'язково перевіряються майстрами їх стан і працездатність. І вже після агрегат вводять в експлуатацію. Якщо ж сам виробник передбачає тільки разове в рік обслуговування, перед включенням - крім пускових і налагоджувальних робіт, майстер проводить і чистку основних вузлів агрегату, фільтрів і пальника. Не такий вже обов'язковою є чистка теплообмінника, як і повне обслуговування деталей. При обслуговуванні після робочого сезону - обов'язково майстер проводить всі вузли і деталі.

Періодичне обслуговування дозволить виявити в системі слабкі місця, тим самим, попередивши поломку. Нерідко при проведенні сезонного обслуговування майстра виваляють протікання води і газу, засмічення фільтрів і пальника - це нормальне явище, яке показує не тільки слабкі в системі місця, але і дозволяє своєчасно їх усунути.

Капітальний ремонт

Крім робіт щодо щорічного обслуговування газового котла - майстри проводять і капітальний ремонт агрегату. І на даному етапі, в рамках проведених робіт майстра проводять:

  • заміну деталей на нові, якщо у них вже закінчився термін експлуатації, відведений виробником;
  • ретельно промивають контури системи;
  • змінюють клапани на нові і фільтри, сальники.

Але основним завданням проведеного капітального ремонту є саме заміна деталей з вичерпаним терміном експлуатації.

Ремонт при несправній роботі котла

Якщо ж в процесі сервісного обслуговування відбувається або виявляється поломка - майстри в обов'язковому порядку виправляють ситуацію, повертають пристрій до повноцінної роботи. Поломки найчастіше трапляються з газовими котлами саме в опалювальний сезон. Особливо, якщо сам агрегат працює довго без ТО, на межі своїх можливостей.

Обслуговування газових котлів у Львові

В даний період дуже важливо, щоб сам газовий котел працював справно, і був відремонтований за короткий проміжок часу. Але відшукати фахівця, який впорався б з поломкою якісно і оперативно, не завжди представляється можливим. Тому так важливо звертатися саме до наших професіоналів. Вони мають практичний досвід і теоретичні знання, деталі, нові та оригінальні, і відповідно - на всі роботи будуть надавати гарантії. Саме з ними можна не просто підтримувати контакт - підписувати довгостроковий договір на регулярне обслуговування газового обладнання.

Це дозволить усувати поломку оперативно, і залишивши заявку в телефонному режимі або на сайті компанії - бригада майстрів виїжджає на місце в короткі терміни. А оскільки майстри вже знають з яким обладнанням і поломкою їм доведеться мати справу - на виклик вони приходять з набором ремонтних інструментів, а й нові, оригінальні деталі.

Щодо питання про регулярність проведення ТО - профілактичні роботи обов'язково проводять перед кожним опалювальним сезоном, в міру потреби налаштовуючи оптимальні умови роботи котла. У всіх інших випадках - терміни передбачені виробником і прописані в самій інструкції.

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів