Ремонт посудомийних машин

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Ремонт посудомийних машин у Львові

 

Посудомийні машини є елітної і якісною технікою. Але, навіть їм потрібно професійне втручання фахівця, так як вони є складними технічними пристроями і з кожним роком стають все складніше в своїй збірці.

Ситуації бувають різні і важливо правильно визначити проблему, щоб не зламати дороге устаткування. Майстер-Львів готовий надати послуги і здійснити ремонт посудомийної машини.

Існують різні види поломок. Тільки професійна діагностика допоможе виявити проблему, а кваліфікований персонал усуне її. З цієї причини ми допоможемо вирішити питання з посудомийними машинами.

У разі самостійних рішень, можна пошкодити головні вузли посудомийки і тоді неминучий дорога заміна деталей.

 

Основні поломки і несправності посудомийних машин

  1. Техніка не запускається

В цьому випадку майстри відзначають, що хоч техніка і запускається, але сама посуд не чистий - спровокувати це можуть такі чинники:

 

  • засмічення сіточки фільтрів в машинці залишками їжі;
  • засмічення залишками їжі форсунки і як наслідок - вода не циркулює;
  • вийшов з робочого ладу сам циркулює насос.


В такому випадку проведена діагностика техніки, яка дозволить виявити їх без праці. А впоратися можна своїми силами, не віддаючи техніку в ремонт - досить на початку промити фільтри, за допомогою зубочистки очистити форсунку.

 

  1. Перелив води

За рівень води відповідає саме датчик рівня рідини і якщо має місце перелив - відповідно вийшов з ладу даний датчик. В цьому випадку можна просто змінити датчик своїми руками і все - це легко, досить перевернути її, де знизу і знайдете несправний датчик.

 

  1. Проблеми з температурним режимом
Ремонт посудомийних машин у Львові

Багато моделей посудомийок дозволяють встановлювати температурний режим, ставлячи на позначку від 30 і до 90 градусів. При установці певної температури і відсутності очікуваного результату - шукайте причину в поломці температурного датчика. Найчастіше несправність є наслідком:

 

  • виходом з ладу самого датчика, який контролює температурний режим;
  • подача води в машинку йде під низьким, недостатнім рівнем тиску;
  • має місце поломка самого нагрівача - жорстка вода або ж перепади в напрузі електромережі, інші причини.

4. Не йде злив води

 

Таку причину поломок майстри називають найчастішою в своїй практиці - вода йде через помпу, далі в шланг і внутрішній фільтр. При забрудненні або ж поломки одного з цих складових елементів вода не буде зливатися - усунути проблему тут буде складніше. Якщо просто забилися помпа або ж шланги - просто зніміть їх і промийте, а при поломці або ж розриві - доведеться міняти.

 5. Машинка б'ється струмом

 

Причина того, що техніка б'ється струмом, може бути в тому, що сам нагрівальний елемент не поламаний, але порушена його ізоляція, має місце пробиття. Швидше за все, причина всього цього заводський брак, так і висока жорсткість води.

Головне пам'ятати, що, якщо ви не впевнені, що впораєтеся з поломкою або ж налаштуванням посудомийної машинки - не варто сваволили і так сказати доламують її остаточно. Звертайтеся до нас, і наші досвідчені майстри допоможуть вам!

 

Виклик майстра з посудомийних машин Майстер-Львів


Запчастини

Майстер-Львів в своїй роботі використовують виключно якісні запчастини, як правило, тієї ж фірми-виробника, якщо такої можливості немає - максимально близькі виробнику.

 

Фірми-виробники

Ремонт також поширюється на посудомийні машини, які вбудовані в кухн, незалежно від марки. Ми ремонтуємо посудомийні машини марок Miele, Ariston, Indesit, Ardo, AEG, Whirlpool, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens, Hansa, Beko, LG, Samsung, Candy та інші.

Ремонт посудомийних машин Львів

Якість і швидкість

Наші майстри намагаються зробити свою роботу максимально швидко, без шкоди в якості. Крім іншого підкажуть вам як запобігти можливим поломки і порадять заходи профілактики. Нам важливо, щоб Ви були задоволені якістю робіт!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів