Чистка каналізації

Для вызова мастера:
Звоните - 098-055-60-28 или
Онлайн заявка
Укажите вид поломки!

Укажите адрес!

Укажите номер телефона!

Качественный ремонт
Ремонт с 100% гаранією
Отзывы о ремонте
Працюють виключно спеціалісти
Профессиональный ремонт
Оперативний виїзд по всьому Львові

Чистка каналізації та усунення засмічень у Львові

Каналізаційна труба має властивість засмічуватися. При закупорювання шляхів відведення рідини сповільнюється, а часом зовсім зупиняється. У деяких приміщеннях відводи ніколи не підводять і завжди справно виконують свою функцію, а в деяких приміщеннях каналізація перетворюється в постійну проблему. Чому так відбувається?

 
На ведведення нечистот впливають безліч факторів, серед них варто виділити:
  • неправильний монтаж конструкції;
  • механічна поломка;
  • засмічення сифона або труби твердими відходами;
  • засмічення шляхів жировими речовинами.

Важливу роль відіграє сумлінність використання каналізації. Злив надмірно великих предметів загрожує засміттям. Профілактика також має велике значення, періодична чистка до настання неприємностей дозволяє підтримувати трубу в постійному робочому стані і запобігає можливим засмічення.

Як прочистити каналізацію?

чистка каналазізації

Налагодити роботу труби можна як самостійно, так і за допомогою фахівців, все залежить від ступеня поломки або забруднення. При сильних або постійних засорах служба по ремонту каналізаційних труб Майстер-Львів рекомендує користуватися послугами фахівців.

Існує багато видів чистки, основні способи:

  1. чистка за допомогою хімічних засобів;
  2. механічне пробивання;
  3. гідродинамічний спосіб очищення.

Спеціаліст після огляду, а також керуючись своїм досвідом, встановлює причину засмічення і далі застосовує найбільш підходящий метод усунення проблеми. Також виконуємо відеодіагностику засмічень каналізаціних труб.

Очищення каналізації хімічними засобами

Хімічні розчини відмінно справляються при невеликих засміченнях і в якості профілактичних дій. Не варто використовувати народні засоби на зразок гасу або сірчаної кислоти, така хімія може нашкодити каналізації.

Сучасні труби робляться на основі пластмаси, сильнодіюча хімія здатна пошкодити цілісність каналізаційної труби. При нескладних заторах каналізаційних ходів слід використовувати сучасні засоби. На упаковці кожного товару докладно описаний порядок використання.

Хімічна промисловість використовує два основних компоненти кислоти і луг. Кожен склад має свої переваги, а також недоліки. Вибирати відповідний засіб треба грунтуючись на керівництві виробника і рекомендацій фахівців.

Механічна чистка каналізації

Коли пробивання окропом, хімією та іншими засобами не працюють, застосовують механічну пробивання. Надійне обладнання являє собою сталевий пружний трос з пробивний головкою на початку.

усунення засмічень львів
Якщо до труби приєднаний сифон, його знімають і прямо в трубу вставляють трос. Круговими рухами в одному напрямку пробивний трос поглиблюють на необхідну відстань. Для боротьби з накопиченими жировиками і іншими м'якими речовинами даний спосіб підходить відмінно.

Проблеми можуть виникнути при сильному вигині в каналізаційній трубі, жорсткість сталевого троса не дозволяє сильно маневрувати. Ще один недолік можливість пошкодження кволих матеріалів, при зайвого навантаження на трубу вона може дати тріщину

Гідродинамічний спосіб очищення

Виконання гідродинамічної прочищення передбачає наявність спеціальної установки. Шланг з підібраною насадкою вганяють у каналізаційну трубу, далі установка під сильним тиском подає воду. Виходить натиск такої сили, що існуючий затор пробивається навіть при сильних засорах, сформованих з цементних відкладень, піску, бруду, будівельного сміття.

чистка каналізації

Після гідродинаміки пробитий сміття вилучається для запобігання подальших забруднень. Даний метод більше підходить для великих промислових каналізаційних шляхів і багатоповерхових будинків, де механічний спосіб непрацездатний.

Час виконання роботи і вартість

Стандартна процедура прочистки займає від тридцяти хвилин до декількох годин. На час роботи впливає характер забрудненості і його рівень. Важливим моментом є зручність підходу до каналізаційного шляху, якщо установка обладнання відбувається швидко, тоді робота виконується значно простіше.

Вартість робіт залежить від метражу, що пробивається простору, за чистку однієї квартири можна заплатити від двох до п'яти тисяч руб. Безкоштовно дізнатися вартість можна по телефону, фахівець служби проконсультує за цінами, підкаже попередню вартість всієї процедури. Є питання – дзвоніть до нас!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємося і домовляємося на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд спеціаліста

Майстер приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після чого назве точну вартість ремонту.

3

Процесс ремонта

Наш фахівець зробить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим работи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соц.мережах


 

© Ремонт побутової техніки - Майстер-Львів